KURUMSAL

HAKKIMIZDA

PMP TEKNOLOJİ olarak, rekabetçi ortamda fark yaratacak nitelikte, etik değerlere bağlı, yenilikçi, sınırların dışında düşünebilen, zorlayıcı hedeflere ulaşmayı amaçlamış, yaptığı çalışmalar ile çıtayı yükselten ve ismini sektöründe geleceğe taşımayı hedef edinmiş bir firmayız. İzmir’de pompa sektöründe çözüm ortaklığı yapmak, iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacı ile kurulmuş olan firmamız bünyesinde, tecrübeli Mühendislerimiz bulunmaktadır.

Firmamız Dünya’nın lider teknoloji ve sanayi kuruluşları ile çalışmayı hedef edinmenin yanında müşterilerine, sektöründe lider markalar ile farklı endüstriyel ekipmanlar ve hizmetler sağlayarak potansiyelini her geçen gün artırmaktadır.

Bu anlayışa paralel olarak kısa ve orta vade yatırım yapıp, uzun vadede karlılığa ulaşmayı hedefleyen, genç ve dinamik bir yapıya sahiptir.
Bu amaç doğrultusunda, pompa konusunda dünya liderlerinden olan Amerikan ITT Corporation ‘ın su grubu XYLEM-LOWARA pompa firması ile yola çıktık. Xylem-Lowara pompalarının merkezi ve fabrikası İtalya’dadır. Burada çok ciddi bir Ar-Ge ve yüksek bir teknoloji ile üretim yapılmaktadır. Xylem-Lowara pompa ürün gamı içerisinde paslanmaz çelikten imal edilen Domestik, HVAC, hafif ve ağır endüstriyel, Derinkuyu ve atık su dalgıç pompaları, frekans kontrollü model ve standart basınç şalteri kontrollü modelbir çok kapasite için hidrofor grupları bulunmaktadır.
Firmamız, bünyesinde plakalı eşanjörler, akümülasyon tankları, tatlı su distilasyon üniteleri konusunda Danimarka menşeili çok tanınmış bir marka olan SONDEX-TANPERA firmasının çözüm ortaklığını ve hava kanalları, Fanlar ve Jet Fanlar konusunda İsveç menşeili yine çok tanınmış bir marka olan SYSTEMAIR-HSK firmasının çözüm ortaklığını ilave ederek gücüne güç katarak büyümektedir.

Firmamızın öncelikli amacı iş ortağı olarak gördükleri firmaların yaşadıkları sıkıntılarını doğru anlayıp, doğru tespit etmek ve en doğru çözümü sunmaktır. İlk hedefimiz çözümü bulmak, ikinci hedefimiz ise çözüm ortaklarımız ile uzun yıllar birlikteliğimizi sürdürmektir.